Новини

Новини

листопад 2014          Виставки фотошколи курсу "Портрет"

 

Ось і закінчився ще один курс у фотошколі. Як завжди по завершенню - виставка. На цей раз у барі "ГОСТ"  наші учні Роксолана Зікрата, Тетяна Остафійчук та Віталій Шевчук мали змогу розташувати свої фото, одержанні під час навчання. Тематика виставки "Емоційний портрет". 

Хочеться окремо подякувати ОТБ "Галичина" та оператору Василю Микуляку за висвітлення у новинах перебігу відкриття виставки. 

 

На нашій сторінці Вконтакте Ви можете проголосувати за найкраший портрет до 15.12.14 р. Приз автору роботи, що набере найбільше голосів - 2 години роботи у фотостудії з використанням новорічних декорацій.


12-04-2014 о 16-00 відкриття виставки фотошколи курсу "Портрет"

Діяльність фотостудії завжди спрямована на покрашення рівня: чи то у фотографуванні наших клієнтів, чи то у навчанні майбутніх фотографів. До вашої уваги роботи випускників другого набору курсу “Портрет”. У товариській атмосфері 5 наших слухачів: Українець Олена, Магомета Наталія, Олєйнікова Леся, Говера Ірина та Альошкін Геннадій на протязі 2-х місяців покрашували свої знання по роботі зі студійним світлом, створення образу моделі на природі.

До вашої уваги будуть предсавлені роботи учнів, що були створені під час навчання у фотошколі студії “3х4”.

Чекаємо бажаючих 12 квітня о 16-00 в фортечній галереї "Бастіон".

31-03-2014 Пленер фотошколи (с. Нирків, урочище Червоне)

Ще один пленер нашої улюбленої фотошколи. На цей раз учні двох напрямків фотошколи - курс "Для початківців" та курс "Портрет" удосконалювали свої знання з фотографування біля с. Нирків, а саме в урочищі Червоне. Результат перед Вами.

Дякуємо нашим викладачам Грушецькому Мирону та Зуєву Олександру за супровід, пітримку та консультації групи з питань фотозйомки. Також дякуємо нашій чудовій моделі Nikki Baires та візажисту Ірі Мадиняк. А найбільша подяка всім учням за гарний фотопленер і чудову компанію.


16-03-2014 Пленер фотошколи "Портрет" (Бубнище)

Усім доброго часу доби!

Одже цієї неділі наша фотошкола отримала ще частинку знань про високе мистецтво фотографії. Місце проведення пленеру - с. Бубнище, а саме Скелі Довбуша. Чарівна місцина, що гарно пасує для цікавої фотосесії, Нажаль погода випала не надто приємна (сніг, дощ та вітер), але нашим фотошколярям це зовсім не завадило відпрацювати техніку фотографування моделі. З рештою - погана погода ніколи не завадить справжньому фотографу отримати гарні фотознімки!

Дякуємо всім хто їздив з нами і сподіваємося, що це не остання наша спільна виїздна фотосесія!


Яндекс.Метрика
Фотостудія 3х4 || м. Івано-Франківськ | вул. Грушевського, 1 | тел. 097 609 9140, 099 515 03 84