Фотокниги

Фотокниги

Це новий, більш досконалий, вид фотоальбому. Всім, звичайно ж, відомо, що таке фотоальбом. Але коли мова йде про фотокнигу, то не кожен скаже, у чому, власне, різниця.

Основною ж відмінністю фотокниги від фотоальбому є те, що фотографії в фотокнизі друкуються прямо на сторінках, а не вставляються.

Свого часу, щоб зробити фотоальбом унікальним, доводилося вирізати різні елементи з газет, журналів, альманахів і клеїти їх в фотоальбом. Сьогодні ж на комп'ютері можна реалізувати все, що душі заманеться, всі свої ідеї, фантазії та мрії: від простих підписів, рамок і ефектів до складних колажів.

У Вас є можливість самому вибрати формат і кількість сторінок. Ось кілька ідей для фотокниг: весільна, шкільна, новорічна, дитяча, святкова, фотокнига-презентація, фотокнига-звіт, відпочинок і подорожі, а також багато інших сюжетів і тем. Так як же створити фотокнигу? Це дуже просто! І ми гарантуємо, Вам обов'язково сподобається процес створення Вашої особистої фотокниги.

Наш дизайнер спеціально для Вас розробить дизайн фотокниги на основі ваших фотографій. Після цього Ви звісно ж будете мати змогу переглянути отриманий результат в нас на студії. Лишень після того як зробленй макет буде затверджений Вами - ми роздруковуємо фотокнигу у найкоротші терміни.

Яндекс.Метрика
Фотостудія 3х4 || м. Івано-Франківськ | вул. Грушевського, 1 | тел. 097 609 9140, 099 515 03 84